کابل متال

در سال 1370 با توجه به نیاز روزافزون کشور در زمینه تولیدات سیم و کابل، گروه سیم و کابل متال تاسیس و در سال 1375 بهره برداری شد.

در سال 1384 با توجه به اینکه اکثر کابل های تخصصی صنعتی از خارج کشور وارد می شدند و تولیدات داخلی در این زمینه ضعیف بود، سیم و کابل متال با استفاده از تجهیزات و دستگاه های فوق پیشرفته شروع به تولید این کابل ها برای رسیدن به خودکفائی ملی نمودند.

در سال های 1389 تا 1390 با تلاش فراوان خط تولید کابل های فشار قوی و غلاف سربی هم تاسیس و در سال 1391 بهره برداری شد. محصولات این شرکت از مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی تهیه می شود و قیمت سیم و کابل های گروه متال با توجه به کیفیت بالا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

سیم و کابل پارسا به عنوان یکی از نمایندگان رسمی سیم و کابل متال عرضه کننده محصولات این شرکت برای شما عزیزان است.

این شرکت از سال 1393 برای نوسازی و پیشرفته تر کردن ماشین آلات و تجهیزات خود برای همگام سازی با کارخانه های خارجی تولید سیم و کابل اقدام کرد. در این راستا بر مساحت داخلی کارخانه و تعداد کارکنان هم افزوده شد. 

لیست قیمت سیم و کابل متال

لیست قیمت سیم و کابل متال شامل انواع سیم و کابل های برق فشار ضعیف و فشار متوسط به صورت افشان و مفتولی که دارای استانداردهای ملی و جهانی بوده می باشد.

یکی از مهم ترین مزایای کابل متال که سبب تمایز آن با سایر سیم و کابل ها شده است، کیفیت متریال و مواد استفاده شده برای تولید محصولات است. چرا که کیفیت بالا سبب طول عمر بیشتر و در نتیجه صرفه جویی برای هزینه های تعمیر و نگهداری می شود.

در فروشگاه سیم و کابل پارسا لیست قیمت سیم و کابل متال با تخفیف خوب و قابل توجهی برای شما عزیزان ارائه می شود، جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با لیست قیمت سیم و کابل متال با کارشناسان ما در تماس باشید.

جهت مشاهده لیست قیمت سایر محصولات سیم و کابل پارسا کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم و کابل از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان پارسا کابل در تماس باشید . 

شماره های تماس : 02133937175 – 0213311981802133116180 – 02133932821

آدرس : خیابان لاله زار جنوبی – جنب پاساژ پارس – سیم و کابل پارسا – پلاک 216

پست الکترونیک : info@parsacable.ir

‫5/5 ‫(1 نظر)