آدرس : خیابان لاله زار جنوبی جنب پاساژ پارس سیم و کابل پارسا پلاک 216
تلفن ثابت : 02133937175 - 02133119818 - 02133116180 - 02133932821

در این مطلب به توضیح مفصلی در مورد این شرکت ، محصولات و لیست قیمت سیم و کابل پیشرو رفسنجان خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،رشد کشور ایران در تمامی موضوعات،از جمله صنعت،پیش رفت چشم گیری داشت که این پیش رفت شامل شرکت هایی که در زمینه تولید سیم و کابل بوده اند هم می شد.

یکی از شرکت هایی که همانند شرکت های دیگر بعد از پیروزی انقلاب اسلامی،سبب پیش رفت صنعت تولید سیم و کابل در کشور شد، همین شرکت بود. قیمت کابل پیشرو رفسنجان در مقابل سایر محصولات بسیار مناسب است، زیرا کیفیت این محصول بسیار مطلوب میباشد.این شرکت،واقعا در ارایه محصولات عالی و با کیفیت،پیش رو بوده است به طوری که همانند شرکت های مشابه خود در تولید سیم و کابل، رقیب جدی برای کشور های همسایه یا خاورمیانه می باشد و همچنان برای بهتر شدن نسبت به شرکت های خارج از کشور تلاش میکند.حال به معرفی دقیق تر این شرکت در داخل کشور میپردازیم،با ما همراه باشید

تاریخچه شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان

این شرکت در سال هزار و سی صد و هفتاد یعنی بیست و نه سال پیش، با نام تجاری بین المللیPishro wire & cable co تاسیس شد و شروع به فعالیت کرد.با گذشت چند سال این شرکت توانست با همت و تلاش ستودنی خود جزو برترین شرکت ها در زمنیه تولید سیم و کابل در کشور و حتی خاورمیانه(مثل عراق،عربستان و…) شود.

شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان در استان کرمان، واقع در شهرستان انار تاسیس شد و میزان متراژ مساحت این شرکت در حال حاضر به60000متر مربع می رسد.اگر میزان متراژ مساحت شرکت های مشابه و غیر مشابه موجود در داخل کشور را نقد و برسی کنیم، متوجه خواهیم شد که شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان،جزو بزرگترین شرکت ها از نظر میزان متراژ مساحت می باشد!!

با وجود تحریم هایی که چندین سال است بر ایران تحمیل شده،توانسته رشد چشمگر و چندین برابری در فروش و کیفیت و میزان طول عمر محصولات داشته باشد! لیست قیمت سیم و کابل پیشرو رفسنجان در این تغییرات بازار اگر چه تغییرات داشته اما کیفیت محصولات خود را به بهترین شکل ممکن حفظ نموده است.به طوریکه رقبای این شرکت در خارج از کشور برای عقب نماندن از شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان،برنامه ریزی جدی کرده اند و در حال حاضر،شرکت های داخلی که در زمینه تولید سیم و کابل هستند با شرکت های خارج از کشور در حال رقابت جدی و سخت هستند. با اینکه ایران چندین سال است تحریم ها بر ایران تحمیل شده است ، ولی کشور ایران همچنان در پیش رفت در تمامی زمینه،چه نظامی، چه تکنولوژی چه صنعتی،در حال پیشرفت است و در حال حاضر،رقیب های سر سختی برای کشور هایی است که در تولید سیم و کابل هستند می باشد.

لوگو شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان

پیشرفت و دستاورد های شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان

شانزده سال پیش،یعنی سال هزار و سی صد و هشتاد و سه این شرکت وقتی متوجه شد توانایی رشد بیشتر و افزایش کیفیت خروجی شرکت را دارد،این توانایی را به واقعیت تبدیل کرد! به طوری که سال 1383 برای توسعه و پیش رفت در تمامی موضوعات، اقدام به ساخت سالن های جدید کرد و برای هر سالن جدید ایجاد شده، میزان متراژ یکسان،یعنی هفت هزار متر مربع در نظر گرفت که رقم بزرگی است.

شاید برایتان سوال شود این شرکت دقیقا در چه موضوعاتی رشد کرده اس؟! ،حال برای شما به طور دقیق تر،پیشرفت این شرکت  و لیست قیمت سیم و کابل پیشرو رفسنجان را بیان می کنیم.شرکت برای تسریع در تولید محصولات خود و افزایش کیفیت محصولات خود در  انواع مختلف،اقدام به بروز رسانی دستگاه های تولیدی اش کرد که این دستگاه در عملکرد و خروجی محصول تولید شده،م شابه و حتی بهتر در تمامی دستگاه های رقبای خارج از کشور می باشد.

به طوری  شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان امکان تولید کابلهای برق تا سطح مقطع 500 میلیمتر مربع و انواع کابلهای مخابراتی تا 2400 زوج می باشد که جزو اولین شرکت ها در تولید این دو نوع کابل با تکنولوژی جدید در ایران و خاورمیانه می باشد.

 

 

این شرکت برای مطمن شدن از کیفیت محصولات خود در تنوع های مختلف،اقدام به ساخت آزمایشگاه هایی با پیش رفته ترین دستگاه های آزمایش کرد که همین اقدام،سبب مطمن شدن شرکت از کیفیت،توانایی،میزان طول عمر و…محصولاتش شد،به طوری که رقبای خارجی بعد از اگاه شدن این موضوع،همانند شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان ،اقدام به ساخت سالن های جدید یا سالن آزمایشگاه و… کردند.

این شرکت با رشد چشمگیر و همت خود،توانست استاندراد های خاص خودش را کسب کند که به شرح زیر است:

در سال هزار و سی صد و هشتاد و سه،موفق به دریافت استاندارد ISO14001شد.

در سال هزار و سی صد هشتاد و پنج،موفق به دریافت استاندراد استاندارد ISO18001شد.

درسال هزار هزار و سی صد و هشتاد و شش،موفق به دریافت استاندارد(ISIRI)ISO9001شد.

شرکت سیم و کابل پیشرو رفسنجان

به دلیل نوسانات بازار جهت اطلاع دقیق از قیمت ها و درصد تخفیف محصولات با شماره های موجود تماس حاصل فرمایید .

۰۲۱۳۳۹۳۷۱۷۵  ۰۲۱۳۳۱۱۹۸۱۸

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت سیم و کابل از طریق راه های ارتباطی موجود با کارشناسان پارسا کابل در تماس باشید . 

شماره های تماس : 02133937175 – 0213311981802133116180 – 02133932821

آدرس : خیابان لاله زار جنوبی – جنب پاساژ پارس – سیم و کابل پارسا – پلاک 216

پست الکترونیک : info@parsacable.ir

‫0/5 ‫(0 نظر)
بازگشت به بالا